Masz pytania?

Napisz

zapraszamy również do Przedszkola

poznaj nas lepiej

Ideą Wojszyckiego klubu talentów jest stworzenie miejsca przyjaznego dzieciom, w którym będą mogły rozwijać swoje talenty, spędzić miło czas w gronie rówieśników, wyprawić super imprezę urodzinową.

Nasz klub mieści się w spokojnej dzielnicy Wojszyce, w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Ołtaszyn oraz Krzyki. Misją naszego klubu jest dobra zabawa i rekreacja w przyjaznej atmosferze, służąca rozwoju talentów. Prowadzimy koła zainteresowań, niektóre w formie kursów trwających 3 miesiące a inne prowadzone przez cały rok szkolny. W ciągu roku szkolnego Klub otwarty jest od 14:30 do 18:30, w tych godzinach można odwiedzić świetlicę klubową, w której można odpocząć po lekcjach, zrelaksować się czy odrobić lekcje oraz zaczekać na rodziców po skończonych zajęciach.

Organizujemy dowóz dzieci ze szkoły do obiektu.

Zapraszamy na zajęcia ruchowe z różnych form tańca takich jak hip hop kids, zumbatonic, gimnastyki korekcyjnej, sekcji pływackiej i tenisowej. W ramach kółek zainteresowań prowadzimy warsztaty teatralne, plastyczne, naukę gry na gitarze. Jesteśmy nowo powstałym klubem i w trakcie rozwoju postaramy się dołożyć wszelkich starań by rozszerzyć naszą ofertę o kolejne zajęcia - jeżeli w naszej ofercie jeszcze nie ma zajęć na które chciałoby uczęszczać twoje dziecko - napisz do nas swoją propozycję a postaramy się stworzyć taki kurs czy kółko zainteresowań.

Naszą siedzibą jest budynek przy ulicy Pawiej 9 we Wrocławiu, w pięknej i spokojnej dzielnicy Wojszyce, w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Ołtaszyn i Gaj. Na terenie klubu istnieje piękna, kameralna salka fitness, wyposażona w sprzęt grający, przybory do zajęć z gimnastyki korekcyjnej , ławeczki i drabinki gimnastyczne. Posiadamy dwie szatanie, dla dziewcząt i chłopców, natryski, toalety.

Od września ruszą zajęcia z jogi i aerobicu a godzinach wieczornych-19-21- patrz harmonogram salka fitness.

Na piętrze znajduje się świetlica oraz salka dydaktyczna. Świetlica wyposażona jest w telewizor, XBOX kinekt, worki sako i stoliki do odrabiania lekcji. Salka dydaktyczna przeznaczona jest do zajęć z języka angielskiego, kół zainteresowań, szachy, origami....

W naszym klubie organizowane również będą turnieje amatorskie oraz imprezy i bale okolicznościowych o których będziemy informować Państwa w zakładce Aktualności. Jeżeli chcesz być informowany o nowinkach z naszego klubu zapisz się do naszego newslettera.

Klubowe pogotowie medyczne
Aby zapewnić bezpieczeństwo Państwa pociech współpracujemy z pogotowiem medycznym, które w ciągu kilku minut dotrze do nas aby udzielić pomocy.